Vanessa kosmetika

Prodlužovaní řas

Dnes může mít každá žena okouzlující pohled ihned po probuzení. Technika prodlužování řas je dnes naprosto dokonalá a výsledky působí neuvěřitelně přirozeně.

Prodloužení řas metodou řasa na řasu dnes využívají jak celebrity, tak ženy, které jsou rády stále upravené, ale nechtějí trávit hodiny času líčením, nebo jednoduše, chtějí vypadat skvěle při každé příležitosti.

Co je to permanentní prodlužovaní řas – metoda řasa na řasu
Přirozené řasy vypadávají zhruba každých 90 dní a jsou přirozeně nahrazovány řasy novými. Permanentní řasy rostou dále s vašimi přirozenými řasami, a proto pro dokonalý vzhled je nutno doplňování odrostlých řas jednou za 3-4 týdny. S doplňováním je možno prodloužené řasy nosit stále, neboť vaše vlastní nezatěžují.

Aplikace
Aplikace řas je nebolestivý úkon spojený s příjemnou relaxací, trvající přibližně 60-90 minut, kdy ležíte a odpočíváte na kosmetickém lehátku. Řasy jsou syntetické a natočeny tak, aby kopírovaly vaše přirozené řasy. Jsou aplikovány individuálně, aby výsledkem byl naprosto přirozený, elegantní a svůdný pohled. Jsou skvělé pro zvláštní příležitosti i pro každodenní nošení. K aplikaci se používá speciální lepidlo (hypoalergenní).

Výsledek:

  • řasy jsou po aplikaci delší, plnější, tmavší, mají hedvábný vzhled a jsou velmi elegantní
  • aktivity jako sport, sprchování nebo plavání nemají žádný vliv na jejich pevnost a kvalitu
  • žádné rozmazané líčení nebo řasenky, jen čistě přirozený vzhled

V den aplikace řas je nutné dodržet tyto jednoduché zásady:

  • přijít bez nanesené řasenky a dobře odlíčeným očním okolím
  • vyhnout se očním krémům a všem produktům s mastnou složkou
  • klientka nesmí mít oční zákal, zánět spojivek či jinou oční chorobu